3p

„E” mint energia konferencia - fókuszban a megújulóenergia-politika érvényesülése, az energia tárolási lehetőségei, a gáz- és árampiac helyzete, a zöld átmenet finanszírozása, az elektromobilitás jövőképe.

Bankvezérek, neves energiapiaci szakértők, egyetemi tanárok és kutatók a jelen kihívásairól: hallgassa meg Ön is élőben!

2024. május 16. Budapest

Részletek és jelentkezés

Tizedik alakalommal rendezik meg az EY Az év üzletembere programot Magyarországon, idén szeptember végéig jelölhetőek sikeres magyar vállalkozók a díjra. Az ünnepélyes díjátadót az év végén rendezik meg Budapesten. A magyarországi program győztese pedig részt vesz a verseny nemzetközi döntőjén Monte-Carlóban.

„A válságot követő építkezésben kulcsszerepet játszanak a sikeres vállalkozások, amelyek a kihívásokkal teli környezetben is képesek gyors és hatékony lépéseket tenni. Az EY Az év üzletembere díj róluk szól, azokról a vállalkozókról, akik eredményesen és jövőbe mutatóan válaszoltak a gazdasági, társadalmi változásokra, akik az elmúlt években is a minőségre, az értékteremtésre és az innovációra helyezték a hangsúlyt” – mondta Havas István, az EY vezérigazgatója.

Az EY „Az év üzletembere” díjat idén tizedik alkalommal ítélik oda. A programban minden vállalkozó részt vehet, és jelölhető, aki megfelel a hét jelentkezési feltételnek. Ezek közé tartozik, hogy az üzletember alapítója, illetve jelentős tulajdoni hányaddal rendelkező tagja a Magyarországon bejegyzett és legalább két éve működő cégének; valamint a vállalkozás kimagasló teljesítménye a jelölt személyéhez köthető. A jelölési határidő 2013. szeptember 30-a.

A jelölési szakasz lezárását követően egy független bírálóbizottság választja ki a döntőbe került résztvevőket, illetve a verseny győztesét. 2013-ban a testület tagjai: Antal Erzsébet a Waberer's International Zrt. gazdasági vezérigazgató-helyettes; Kocsi Ilona a Manager Magazin szerkesztője; Márton Péter a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. vezérigazgatója; Sándor József a Fémalk Zrt. vezérigazgatója, a program tavalyi győztese; Vizi E. Szilveszter a Magyar Tudományos Akadémia korábbi elnöke, a TIT elnöke; Wolf László az OTP Bank Nyrt. vezérigazgató-helyettese; valamint Zwack Izabella a Zwack Unicum Nyrt. igazgatósági tagja.

A fődíjon kívül idén is három különdíjat ítélnek oda, a magyarországi program nyertese pedig részt vesz a verseny nemzetközi döntőjén Monte-Carlóban.

„Az év üzletembere” díjat tavaly Sándor József a Fémalk Zrt. vezérigazgatója vehette át. A „Példakép” elismerést Lakics László a Lakics Gépgyártó Kft. ügyvezetője kapta. A „Merész újító” kategóriában Cserpes István a Cserpes-Sajtműhely Kft. ügyvezetője nyert. A „Jövő ígérete” Mészáros Gábor a chocoMe Kft. tulajdonosa lett.

A Magyarországon tízéves múltra visszatekintő programot 1986-ban az Egyesült Államokban indította útjára az EY. A díjat ma már több mint félszáz országban ítélik oda évről-évre. Az indulás óta világszerte 50 ezer résztvevője volt a kezdeményezésnek.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Szerkesztőségünkben mindig azon dolgozunk, hogy higgadt hangvételű, tárgyilagos és magas szakmai színvonalú írásokat nyújtsunk Olvasóink számára.
Előfizetőink máshol nem olvasott, minőségi tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Előfizetésünk egyszerre nyújt korlátlan hozzáférést az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz, a Klub csomag pedig egyebek között a Piac és Profit magazin teljes tartalmához hozzáférést és hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmaz.


Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!