1p

A német idegenforgalmi cég a közép-európai üzletágban 320 könyvelői munkahelyet szüntet meg, és idén ősztől Budapesten 70 új munkahelyet hoz létre.

A német idegenforgalmi cég a közép-európai üzletágban 320 könyvelői munkahelyet szűntet meg, és idén ősztől Budapesten 70 új munkahelyet hoz létre.

Az áthelyezés évente hétmillió euró megtakarítást jelent a társaságnak. Budapestet az alacsonyabb bérek, a jó infrastruktúra és a lehetséges munkatársak jó német nyelvtudása miatt választotta a TUI. Az idegenforgalmi konszern könyvelése ezentúl két helyen, Hannoverben és Budapesten lesz, ide telepítenek át munkahelyeket Ausztriából és Svájcból is. (MTI)

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!