2p

Hol éri a magyar gazdaságot a globális recesszió?
Lehet idén is költségvetési osztogatás? Bóvliba vágják Magyarországot?

Online Klasszis Klub élőben László Csabával!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. május 7. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Január 31-ig lehet jelentkezni az év legjobb projektmenedzserének címére.

A jelentkezők közül 2001 óta választja ki a Távközlési és Informatikai Projektmendzsment Fórum bizottságából szerveződött zsűri.
A cél a hazai infokommunikációs szféra meghatározó alakjainak elismerése. Az utóbbi években az államigazgatási, pénzügyi, gyártó és kereskedő vállalatok képviselőivel is bővült a Fórum, illetve az Év Menedzsere díjra megszavazottak köre.

Első alkalommal Deményné Kertész Krisztina, a BM Központi Nyilvántartó és Választási Hivatalának vezető-helyettese kapta meg az elismerést. A zsűri az Okmányiroda Projekt felállítása során végzett munkája miatt ítélte oda a díjat a szakembernek, mely 279 okmányiroda működésének megszervezésével, a munkatársak betanításával járt.
2002-ben Wittmann György tanácsadó lett az Év Menedzsere, az OTP Bank és az OTP szlovák bankjának IT rendszerét integráló projekt irányításáért.

Az idei év díjának elnyeréséhez január végéig kell leadni a pályázatokat, és április 22-én kerül sor az eredményhirdetésre a 7. Távközlési és Informatikai Projekt menedzsment Fórumon, írja a Terminal.hu.

A díj nem azonos a Menedzserek Országos Szövetsége által adományozott Év Menedzsere kitüntetéssel.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!