1p

Mire készülhet a kormány?
Meg lehet még menteni az idei évet az ezer sebből vérző gazdaságban?

Online Klasszis Klub élőben Győrffy Dórával!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a közgazdászt, egyetemi tanárt!

2025. július 16. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

A stuttgarti székhelyű sportkocsigyártó konszern novemberben kezdi el árulni a Boxster új generációját.

A stuttgarti székhelyű sportkocsigyártó konszern novemberben kezdi el árulni a Boxster új generációját.

Az új Boxsterrel egyidőben a "Boxster S" névre hallgató verziót is piacra dobja a cég. Az új modell elölnézetből részben a 911-es típusra hasonlít, de szakértők szerint összességében mégis tipikus Boxster-külsővel büszkélkedhet, jelentette a Dow Jones-VWD a cég keddi közleményére hivatkozva.

A modellt Európában november 27-én, az USA-ban január 15-én kezdi el értékesíteni a német vállalat. A vezetés a 2005/2006-os üzleti évben legalább 15 ezer darabot kíván eladni az új Boxsterből. A remények szerint az új típusnak - a 911-essel karöltve - sikerül majd megfordítania a sportkocsi-szegmensben relatív hosszú idő óta tapasztalható forgalom-visszaesést.

(Menedzsment Fórum)

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!