1p

Az Activity Group 2006 márciusával új munkatársakkal bővült. A csapat marketingkommunikációs vezetője Kulcsár Anita lett, míg Bóka László az ügynökség promóciós menedzseri feladatait irányítja majd.

Kulcsár Anita az elmúlt évben a GRF divatmagazin marketingmenedzsere volt, korábban pedig a Lauritzen Marketingnél és az RTL Klubnál dolgozott hasonló területen. A szakember 2002-ben az IBS-en szerezte diplomáját, angolul és németül beszél. Kulcsár Anita szabadidejében szívesen jár színházba, korábban 10 évig versenyszerűen síelt.

Bóka László az ügynökség promóciós menedzseri feladatait irányítja majd. A szakember előzőleg a Red Bull brand programjának koordinációjában vett részt, azt megelőzően pedig a Multi Zone Kft.-nél tevékenykedett.

Az új munkatársakkal az Activity Group elsősorban saját marketingkommunikációját és a BTL piacon való aktív részvételét kívánja erősíteni ügyfeleinek komplex kiszolgálása érdekében.

Menedzsment Fórum

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!