EUR/HUF (265,00 – 267,90): A tegnapi borongós hangulat ma reggelre nem romlott tovább, inkább semleges, oldalazós napra számíthatunk 1-2 forinttal 265 fölött. Kedden még érintette az EUR/HUF árfolyama a 267-es szintet, de a nyersanyagárak emelkedése miatt megugró hazai infláció gátat szabott a további gyengülésnek, viszont cserébe a hosszabb lejáratú kötvények hozamai ismét emelkedtek. Ugyan ma és holnap meglehetősen sok fontos makroadat fog érkezni az USA-ból, illetve Európából, mégis a péntek hajnalban esedékes kínai adatáradat lesz a leginkább meghatározó a fejlődő piacok megítélése szempontjából. A régióban délután a zloty árfolyamára érdemes odafigyelni, a mai lengyel inflációs jelentés, ha magasabb lesz a vártnál, akkor PLN erősödést hozhat, ami a várható csökkenő PLN – HUF kamatkülönbözet miatt némi forintgyengülést eredményezhet.
EUR/USD (1,4400–1,4550): Az euró / dollár árfolyama már tegnap délután a tengerentúli piacnyitáskor áttörte az 1,45-ös mérföldkövet, amit legutóbb 15 hónapja láthattunk. Ma is 1,45 feletti szintről indul a nap, a japán atomerőmű katasztrófa körüli tegnapi aggodalmak ellaposodtak, annak ellenére, hogy ma is mértek fukusima környékén 5,2-es erősségű rengéseket, de ez a hírek szerint nem zavarta a mentési munkálatokat. A jó hírek hatására az euro / jen árfolyama szinte visszagyengült a hétfő esti szintekre. Ma számos fontos adatot publikálnak, délelőtt az eurozóna ipari termelése, délután az amerikai jelzálogpiaci számok, illetve a márciusi kiskereskedelmi statisztikák irányíthatják az árfolyamokat.
CHF/HUF (204,00 – 206,90): Megfelel a várakozásoknak a márciusra vonatkozó svájci termelői árindex alakulásának 0,4 százalékos emelkedése, alig mozdulnak a frank keresztárfolyamai. A CHF / HUF kurzusa ma is 205 körül várható.