1p

A Menedzsment Fórum szavazásán résztvevők mintegy harmada idén 200 ezer forintnál többet fordít utazásra, míg egynegyedük 50 ezer forintnál kevesebből szeretné kihozni a nyaralását.

[ajanlo=65][igazitas=left/]Arra a kérdésre, hogy 'Mennyit fordít az idei nyaralására?', a válaszoló csaknem ezer olvasó fele - 48 százaléka - válaszolta, hogy 100 ezer forintnál olcsóbb utat választ. A válaszadók negyede jön ki 50 ezer foritnál kevesebből, 23 százalékuk pedig 50 ezer és 100 ezer forint közt költ. Ugyanígy 23 százalékuk 100-200 ezer forintot szán a pihenésre.

Csaknem egyharmada - 30 százaléka - az olvasóknak tervez 200 ezer forintnál drágább nyaralást: az összes olvasó 12 százaléka félmilliónál többet költ idén erre a célra.

Mint egy korábbi szavazás végeredményéből kiderült, a Menedzsment Fórum olvasóinak egynegyede tölti a szabadságát itthon, 36 százalékuk pedig a mediterrán országokban pihen. A válaszolók egyötöde pedig amellett voksolt, hogy idén nem tervez nyaralást.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!