1p

Direct Fly néven új diszkont légitársaság kezdi meg működését a jövő hónapban Lengyelországban. A magántulajdonban lévő kis cég a lengyelországi városokon kívül Németországba, Dániába és Ukrajnába kínál utazási lehetőséget. Az első járatot a tervek szerint április 11-én indítják.

Jan Szczepkowski, a cég elnöke és társtulajdonosa elmondta: jegyek már a jövő héttel rendelhetők lesznek az interneten keresztül, vagy telefonon Berlin, valamint három lengyel város, Gdansk, Bydgoszcz és Lodz közötti járatokra.

A légitársaság a későbbiekben járatot üzemeltet majd Bydgoszcz és Koppenhága, Lodz és Kijev, illetve Lvov között, valamint Rzeszowból Lvovba. Emellett lengyel városok között is indítanak gépeket. A légitársaság elsősorban az üzleti utasokat célozza meg, az ár 119 zloty (38 dollár) körül lesz a belföldi, és 549 zloty a külföldi járatokon.

MTI/Menedzsment Fórum

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!