1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

Kormányülést tartanak szerdán, megy a munka.

Orbán Viktor közösségi oldalának menedzserei minden bizonnyal nagyon meg akarták mutatni, hogy a kormányülésben javában folyik a munka, ugyanis a feltűrt ingujjú Orbán Viktor komor arccal ül miniszterei körében:

A szerdai kormányülése témáját a Facebook-poszt szerint az évértékelőn bejelentett intézkedések és még sok-sok újdonság jelentik. Az évértékelőn bejelentett, kétgyermekes anyáknak adandó szja-mentesség költségeiről szóló cikkünket itt olvashatják:

A nyugdíjasoknak adandó áfa-visszatérítésről írt elemzésünket pedig itt találják:

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!