1p

Mi lesz az árrésstop vége?
Belebukhat valaki az MNB-alapítványi botrányba?
Mik lennének egy új kormány legfontosabb teendői?

Online Klasszis Klub élőben Csillag Istvánnal!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi gazdasági és közlekedési minisztert!

2025. június 25. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

A keretösszeg felét kifizették a vállalati e-autó programban – tudatta az Energiaügyi Minisztérium (EM).

Több mint 15 milliárd forintot utaltak a nyerteseknek a céges flották zöldítését ösztönző pályázaton. A kormány járművenként akár 4 millió forinttal támogatja a tisztán elektromos személygépkocsik, teherautók vagy kisbuszok beszerzését. Egy gazdasági társaság legfeljebb 64 millió forintot igényelhet – közölték.

A kérelmezett tiszta és csendes járművek száma a napokban haladta meg a nyolcezer darabot. Új pályázatot december elsejéig lehet még benyújtani. A 30 milliárd forintos teljes forrásmennyiségből eddig 26 milliárd forintra kötöttek támogatási szerződést.

(MTI)

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!