1p

Mi lesz az árrésstop vége?
Belebukhat valaki az MNB-alapítványi botrányba?
Mik lennének egy új kormány legfontosabb teendői?

Online Klasszis Klub élőben Csillag Istvánnal!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi gazdasági és közlekedési minisztert!

2025. június 25. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Mintegy 30-40 milliárd forintba kerül az Első Nógrádi Erőmű Zrt. (ENE) 49,9 megawatt kapacitásúra tervezett erőműve Mátraterenye külterületén - mondta Farkas Tamás, az ENE vezérigazgatója csütörtökön Budapesten sajtótájékoztatón.

Kiemelte: a 80 százalékban külszíni fejtésű barnaszénnel, 20 százalékban biomasszával üzemelő erőmű működését 40 évre tervezik, a beruházást részben saját erőből, részben banki hitelből kívánják megvalósítani. A megtérülésről a vezérigazgató még nem tudott tájékoztatást adni, mint mondta, a részleteket most dolgozzák ki.

Hozzátette: a beruházás megvalósítása a 2009. szeptember 6-ára tervezett helyi népszavazás eredményétől is függ.

MTI/Menedzsment Fórum

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!