1p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

2 milliárd frankos gazdasági támogatást jelentett be a svájci kormány a sokak által nagyon várt szerdai ülését követően, amellyel az erős frank hatását kívánják ellensúlyoznák az alpesi gazdaságban.

A kormányülést követő sajtótájékoztatón az ország pénzügyminisztere, Eveline Widmer-Schlumpf azt mondta, hogy nem a kormány, hanem a jegybank feladata a frank árfolyamával foglalkozni, ugyanakkor örülnek az SNB lépéseinek.

Reggel az SNB további likviditás bővítő lépéseket jelentett be a még mindig masszívan túlértékelt frank gyengítése érdekében. Ugyanakkor a közlemény semmilyen utalást nem tartalmazott arról az árfolyamküszöbről, amit vasárnap a SonntagsZeitung kürtölt szét a világba.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

A rovat támogatója a 4iG