1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

7,3 százalékra ugrott az amerikai termelői árindex májusban az áprilisi 6,8 százalék után. Az elemzők ennél jóval alacsonyabb értéket, 6,6 százalékot vártak.

Hó per hó alapon a növekedés 0,2 százalék volt, ami szintén magasabb az elemzői 0,1 százalékos várakozásnál. Áprilisban még 0,8 százalékkal nőttek a termelői árak márciushoz képest.

A termelői maginfláció - az energia és élelmiszerárak nélkül árindex - 2,1 százalékra nőtt éves alapon a várt 2 helyett.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

A rovat támogatója a 4iG