1p

Csúcson a forint, visszatér a bizalom: mire számíthatnak a hazai befektetők? A változások a magyar tőzsdét is elérik?

Online Klasszis Klub élőben Szalay-Berzeviczy Attilával!

Vegyen részt és kérdezze Ön is az ismert közgazdászt, a BÉT korábbi elnökét!

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt! >>

Az Arcadom Építőipari Rt. építheti fővállalkozóként a fővárosi Marina Part lakásberuházás második ütemét. A hazai építőipari ranglistán 2004-ben a harmadik helyen álló társaság február közepén vehette át a területet a beruházó Autóker Holding Rt.-től, írja a Világgazdaság.

[ajanlo=50][igazitas=left/] A tervek szerint a Marina Part lakóépületeit 2006 májusán adja át a fővállalkozó Arcadom Építőipari Rt. A XIII. kerületi Foka-öbölben zajló építkezés második ütemének 274 lakásából 188 már gazdára talált. Közben a terveknek megfelelően halad a Marina Part első ütemének építkezése is, az első lakók ez év őszén költözhetnek otthonaikba. A 3500-3800 lakásos Marina Part több mint 80 milliárd forintból egy közel 20 hektáros területen 2009-re épül fel teljesen, derül ki a Világgazdaság cikkéből.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!