2014. szeptember 18. 13:16
Állami tulajdonú holdingok alakulnak a hulladékgazdálkodásra és a szennyvízkezelésre - jelentette ki a Földművelésügyi Minisztérium környezetügyért, agrárfejlesztésért és hungarikumokért felelős államtitkára csütörtökön Gyulán, a XVI. hulladékhasznosítási konferencián.