Minden tekintetben túlteljesítette terveit és az előző évi eredményeit a paksi atomerőmű. Befejeződött a teljesítmény növelő fejlesztés, idén az üzemidő meghosszabbítására fordítják az energiát, de legfontosabb a meglévő blokkok biztonságos és gazdaságos üzemeltetése – mondta budapesti sajtótájékoztatóján, kedden Süli János, a Paksi Atomerőmű Zrt. vezérigazgatója a Magyar Tudományos Akadémián.