2009. szeptember 24. 06:26
Gyengültek a vezető ázsiai részvényindexek csütörtök reggel, csak a tokiói tőzsde mutatója tudott emelkedni, mely három szünnap után a héten először nyitott ki. A Fed szerdai bejelentése elbizonytalanította a befektetőket, ugyanis kiderült, hogy a jövőben nem lesz korlátlan az amerikai jegybanktól érkező olcsó forrás, ez pedig pihenőt hozhat a tőzsdékre.