2009. szeptember 3. 12:06
Az elmúlt évtizedek adatai alapján a legrosszabb hónap általában a szeptember a világ tőzsdéin, bár a legnagyobb napi szakadások általában októberre estek. A BUX index elmúlt 12 évét megnézve kiderül: a mutató mindössze négyszer tudta pluszban zárni az ősz első hónapját, nyolcszor viszont gyengült. Idén ráadásul fontos évfordulók is jönnek a világban, így sokan már most riogatnak. Mfor.hu-háttér.