2018. augusztus 28. 14:43
A vajai üzem 13 helyett 20 forintért veszi meg a léalma kilóját, így oda már szállítanak a gyümölcsből a gazdák. A többi feldolgozóval viszont még mindig nincs egyesség, így azokon a helyszíneken folytatódnak a demonstrációk.