2009. augusztus 31. 07:01
Egy rózsaszerű szimbólum hozná helyzetbe az olcsó importáru nyomása alatt tengődő székelyföldi termelőket. A Hargita és Kovászna megyei tanácsok kezdeményezésére a minap jegyezték be azt a védjegyet, amely megkülönböztetné a helyi termékeket a máshonnan származóktól, írja a helyi Új Magyar Szó.