2010. augusztus 24. 18:29
Júliusban 48 ezerrel 11,817 millióra csökkent a három magyarországi mobiltelefon-szolgáltató teljes ügyfélszáma, ugyanakkor az előfizetéssel rendelkezők és az utolsó három hónapban hívást indítók vagy fogadók száma az előző hónaphoz képest 4 ezerrel 10,808 millióra nőtt - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH).